PL
Dobre miejsce by przyjść na świat

Cięcie cesarskie

 

Współczesna medycyna oraz wyposażenie aparaturowe zapewnia bezpieczne i bezstresowe wykonanie zabiegu cięcia cesarskiego u ciężarnych lub rodzących. Oznacza to, iż przyszła mama może bezpośrednio w trakcie zabiegu zobaczyć niemowlę i nawiązać z nim pierwszy kontakt wzrokowy i dotykowy. W celu poprawy komfortu psychicznego w czasie zabiegu umożliwiamy przyszłemu ojcu obecność na sali operacyjniej.

 

WYPOSAZENIE ODDZIAŁU

Pokoje pacjentek na oddziale położniczym są jedno lub dwuosobowe w pełni klimatyzowane, wyposażone w łóżka elektryczne, panele nadłóżkowe, systemy przywoławcze, TV i WiFi. Każdy pokój posiada również kącik noworodkowy wyposażony m.in. w wanienkę do kąpania noworodka. Przy każdej sali znajduje się eksluzywna łazienka z prysznicem. W ramach programu „pokój dla rodziny” umożliwiamy wynajęcie jednego pokoju dla mamy, taty i nowonarodzonego.

 

Recepcja oraz dyżurka personelu zostały zlokalizowane w centralnej części oddziału aby zapewnić szybką reakcję w przypadku wezwania personelu przez pacjentkę. Na oddziale znajduje sie kawiarenka z TV dla odwiedzających rodzin.

 

 

Do dyspozycji pacjentek znajdują się również artykuły higieniczne, ubranka dla dzieci, które wydawane są na życzenie rodzącej w recepcji.

 

 

  

 

 

 

 

 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij