PL
Aby piękno ciała ludzkiego widoczne był dla wszyskich

Chirurgia piersi

POWIĘKSZANIE PIERSI

Klinika Femina oferuje powiększanie piersi przy pomocy implantów silikonowych bądź tłuszczem własnym. Przed zabiegiem pacjentka przymierza różnej wiekości implanty testowe, aby wybrać ostateczny rozmiar, który będzie jej najbardziej odpowiadał. Lipofilling to przeszczep odpowiednio przygotowanej tkanki tłuszczowej z innego miejsca np. ud do piersi. W zwiazku z tym efekt jest podwójny. W rozmowie osobistej z lekarzem pacjentka jest dokładnie informowana o możliwościach i przebiegu danego zabiegu. 

POMNIEJSZANIE PIERSI

Gigantomastia polega na rozroście tkanki gruczołowej i tłuszczowej piersi do rozmiarów, które ze względów estetycznych, ale również i z uwagi na duży ciężar piersi utrudniają codzienne funkcjonowanie. Nadmiernie rozrośnięte gruczoły sutkowe moga powodować bóle pleców i skrzywienie kręgosłupa. W zwiazku z tym zabieg pomniejszania piersi nie jest tylko operacją estetyczną, ale w wielu przypadkach ma charakter leczniczy. Zmniejszanie piersi polega na usuwaniu nadmiernej ilości tkanki gruczołu sutkowgo wraz z skórą. Taki zabiegu poprawia samopoczucia i komfortu życia.

LIFTING PIERSI

Wraz z wiekiem, po ciąży z dłuższym okresem laktacji lub po utracie masy ciała może być konieczne przeprowadzenie liftingu piersi. Ponieważ pacjentki skarżą się często na zmniejszoną objętość piersi, zabieg liftingu może być przeprowadzany z powiekszaniem piersi przy pomocy implantów silikonowych bądź lipofillingu. Ze wyględu na różne techniki przeprowadzenia takiego zabiegu lekarze w klinice Femina będą indywidualnie wyjaśniać, z której metody operacyjnej należy skorzystać tak, aby efekt estetyczny był jak najbardziej satysfakcjonujący.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij