PL
Zdrowie to największy dar życia

Ginekologia

Dzięki współpracy z wieloma lekarzami specjalistami z Polski i zagranicy, jesteśmy w stanie zagwarantować naszym pacjentkom fachową, profesjonalną opiekę medyczną, obejmującą wszystkie operacje w zakresie ginekologii oraz onkologii ginekologicznej. Dysponujemy najnowszą aparaturą, umożliwiającą dzięki dużemu doświadczeniu lekarzy, przeprowadzenie skomplikowanych zabiegów oraz wykonanie wszelkiego rodzaju niezbędnych badań.

Operacje ginekologiczne

ISTOTNYM ELEMENTEM DZIAŁALNOŚCI NASZEGO SZPITALA OPERACJE LAPAROSKOPOWE

 

Sale operacyjne odpowiadają najwyższym standardom a specjalistyczne wyposażenie pozwala na zastosowanie wszystkich technik operacyjnych w zakresie ginekologii i polożnictwa oraz chorób sutka.

Szczególny nacisk kładziemy na stosowanie nowoczesnych, minimalnie inwazyjnzych metod operacyjnych (małe nacięcia, mniejszy stres pooperacyjny w porównaniu do otwartych zabiegów) takich jak laparoskopia czy histeroskopia.

 

Więcej

Ultrasonografia

DIAGNOSTYKA USG JEST PODSTAWĄ KAŻDEGO BADANIA GINEKOLOGICZNEGO

Szpital Femina dysponuje nowym aparatem ultrasongraficznym WS80 Elite firmy Samsung. 

Umieszczony naprzeciw leżącej pacjentki 26-calowy Monitor, umożliwia śledzenie badania oraz ułatwia, poprzez jednoczesne omówienie uwidocznionych zmian, zrozumienie postawionej diagnozy.    

Więcej

Niepłodność

ZAŁOŻENIE WŁASNEJ RODZINY JEST JEDNĄ Z PODSTAWOWYCH POTRZEB CZŁOWIEKA

Do zakresu działalności naszej placówki należy również leczenie niepłodności. W związku z tym przezeprowadzamy badania i leczymy zarówno kobiety jak i mężczyzn.

Celem diagnostyki jest analiza przyczyn braku potomsta i precyzyjne leczenie czynników przyczyniających się do tego problemu. 

 

Więcej

Choroby Sutka

BADANIE PIERSI NALEŻY DO PODSTAWOWYCH BADAŃ GINEKOLOGICZNYCH

Ponieważ rak gruczołu sutkowego należy do najczęszczych nowotworów złośliwych u kobiet, regularne badanie piersi jest niezbędną częścią wizyty u ginekologa.   

Więcej

Uroginekologia

LECZENIE NIETRZYMANIA MOCZU 

Wypadanie narządów rodnych oraz nietrzymanie moczu, są dla kobiet tematami wstydliwymi. W Klinice Femina wyjaśniamy każdej pacjentce przyczyny schorzenia. Po przeprowadzeniu odpowiedniej diagnostyki, proponujemy w zależnośći od wyników badań, optymalną terapię konserwatywną lub operacyjną.  

Więcej

Cennik

Wszystkie pobyty w szpitalu odbywają się na salach o wysokim standardzie (klimatyzacja, systemy przywoławcze, kontrola dostępu, dizajnerskie łazienki z prysznicami, TV, Internet).

Istnieje możliwość przeprowadzenia zabiegów przez własnego lekarza prowadzącego. 

Więcej
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij